Nowe plany w Nowym, 2014 Roku

Rok 2013 upłynął nam… nawet nie wiem kiedy. Praca, szkoła, nowe projekty biznesowe, nowe odpowiedzialności, jeszcze więcej projektów, jeszcze więcej odpowiedzialności.

Życie przemknęło nam pomiędzy palcami z prędkością chińskiego ekspresu, a z tradycyjnych wyjazdów z dziećmi zaliczyliśmy tylko wypad na kilka dni w Bieszczady. Nie byliśmy na wakacjach od blisko dwóch lat, a po raz pierwszy od kilkunastu – nie wyjechaliśmy za granicę. Wszystko to sprawiało, że czuliśmy się coraz bardziej przytłoczeni codzienną szarością i tęskniliśmy do naszych wycieczek.

Co zostanie nam w pamięci gdy godnie się zestarzejemy? Co będziemy wspominać mając 80 i więcej lat, siedząc w bujanym fotelu i narzekając na listonosza, który znów spóźnił się z przekazem pocztowym? Śmiem twierdzić, że prawie na pewno nie będzie to zwykły dzień typu: dom-praca/szkoła-dom.

Od wielu miesięcy Asia męczyła mnie wizją podróży do Ameryki Środkowej. No i nadarzyła się okazja, którą skrzętnie mamy zamiar wykorzystać. W 2014 planujemy podróż do… Panamy i Kostaryki!

Obrazek

Więcej – wkrótce. 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s